DİĞER PROJELER

Sihirbaz öncelikle kendini düşlerle ifade eden kişidir. Dolayısıyla düşlerden gelenler sihirbaz için yaşam tarzı niteliği taşımaktadır. Tıpkı gösterilerde olduğu gibi, alternatif proje ve üretimler de Sihirbazın Düş Atölyesinden gelir. Bu sayfada farklı konularda sihirbaz yaratıcılığıyla eyleme geçen projelerimizi inceleyebilir, gerekli gördüğünüzde projelere yönelik iletişim kurabilirsiniz.

PROJE KUTU OYUNLARI – MEGALOMAN

Masada harika paylaşımlar yaratan sosyal kutu oyunu Megalomanda “Öv beni bakalım!” diyoruz… sosyal etkileşimlere dayalı olarak tasarladığımız bu oyun ile her türlü parti ve arkadaş ortamınıza eğlence getirebilirsiniz!

PROJE ÇİZGİ ROMAN – SARKASTİK BÜYÜCÜ INDIGOR

Siz hiç, anlaşmalı olduğu iblisi güldürerek espri anlayışıyla güç kazanan bir büyücü tanıdınız mı? İşte sarkastik büyücü tam olarak böyle bir Sihirbaz. Şeytanı güldürmeye çalışırken sizi de bolca güldürecek, bir yandan yolculuğu gizemli hikâyesiyle devam edecek. Hikâyesi yazıldı, pek çok macerası ise çizilerek dergi vb. mecralarda kendine yer buldu. Bu eğlenceli serüveni cilt olarak elde etmek isterseniz, projemizi takipte kalabilirsiniz.

PROJE DÜŞ KİTABIM – KÖY KÜTÜPHANELERİ

Kendi çizgi roman kütüphanesi olan köy okulları düşledik ve harekete geçtik. Sizlerden gelen destek sayesinde şimdi 13 köy okulunun kendi çizgi roman kütüphanesi var. Artık yıldızlara bakan çocukların hayatlarında daha çok düş var. Hayal dünyasına değer veren bir gelecek inşa etmeye katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.