HİZMETLER

İllüzyonist kendisini düşlerle ifade eden kişidir, dolayısıyla duygu ve düş dünyanıza rehberlik eder. Aynı zamanda illüzyonist, ortama gizem ve merak getiren kişidir. Fikir ve becerilerin, görsellik ile harmanlandığı illüzyon sanatları, geçirdiğiniz zamanı unutulmaz kılar. Tüm bu sebeplerden ötürü illüzyon hizmeti almak değerli bir zamanı kendinize satın almaktır. . Siz de sizin için önemli olan bir zamanı illüzyon ile büyütmek isterseniz anılarınızda kalıcı olan, değerli bir zaman hizmeti almaktan çekinmeyin. İllüzyon hizmetlerimiz ile ilgili fikir almak için aşağıdaki paket tanıtımlarını inceleyebilirsiniz.

Not: Fiyat bilgisi almak için Whatsapp veya Mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

PAKET 1: MAVİBAZ İLLÜZON GÖSTERİ

Her türlü sahneniz veya özel etkinliğiniz için “Mavibaz” ismiyle markalaştırdığımız özel illüzyon gösterimizi tercih edebilirsiniz. Suyun değerine dikkat çeken Şiirsel bir hikâyesi olması yanı sıra, eğitici öğretici ve interaktif olan bu gösterimiz defalarca: Anaokulları, parti evleri, oteller ve kültür merkezleri tarafından tercih edilmiştir. Yaş grubuna göre değişken reji programları ile sunulmaktadır.

PAKET 2: MAVİBAZ İLLÜZON GÖSTERİ + MAVİBAZIN ATÖLYESİNDEN HEDİYE

Özel etkinliklerinizde o günün ilgi odağı olan çocuğunuza sihirbazın atölyesinden konsept bir hediye vermek, o günkü mutluluğunu katlamaktadır. Çocuğu sihrin ve sihirbazlığın parçası yapan bu hediyeler, gösteri sırasında çocuğu onure edecek  bir sunumla takdim edilebilmektedir. Sihirbaz iksiri, asası belki daha fazlası için atölye instagram sayfamızı inceleyebilir, alacağınız hizmet öncesi istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/mavibazin_atolyesi/

PAKET 3: MAVİBAZ İLLÜZYON GÖSTERİ + ATEŞBAZ GÖSTERİ

İllüzyon gösterimiz dışında alternatif bir aktivite seçeneğine ihtiyaç duyuyorsak ateş gösterilerinin dikkat çekme ve etki bırakma özelliği etkinliğinizi daha da unutulmaz kılacak. İllüzyon’a ilaveten 10-15 dakika bir ateş gösterisi ile programı tadında bırakıyoruz. Ateş gösteri programımız kapalı veya açık alan ortamınıza göre bir tarzda hazırlanmaktadır.

PAKET 4: HEPSİ BİR ARADA

Yukarıda saydığımız tüm hizmetleri beraber alıp, etkinliğiniz için en dolu geçen programı planlayabilirsiniz.

Bu paket paket: Mavibaz İllüzon Gösteri, Mavibaz Atölye Hediyesi ve Ateşbaz gösteri içermektedir.

ALTERNATİF HİZMET – CLOSE UP MAGIC

İllüzyon gösterilerinin en az sahne gösterileri kadar etkileyici olan bir başka tarzı da masa tipi gösterilerdir. Grubunuza gösteriyi yakından gözlemleme fırsatı veren bu gösteriler masanıza gizem getiren farklı bir eğlence unsurudur. İster masa, ister stant ortamında talep edebileceğiniz bu tür bir programın etkisine en az sahne gösterisi kadar güven duymaktayız.

ALTERNATİF HİZMET – AKIL OYUNLARI GÖSTERİSİ


İllüzyonun en çok etki bırakan tarzlarından biri kuşkusuz Mentalizm, özetlemek gerekirse akıl oyunları gösterileridir. Ülkemizin mistik inançlara eğilimli kültürel yapısının da etkisiyle bu tarzın peşinden giden çok meslektaşımız hızlıca ün kazanmıştır. Talep doğrultusunda bizim de hizmet verdiğimiz bu gösteriler en kuvvetli yönümüz olmasa da yüksek seviyede sergilenip etkinliğinizde iz bırakabilmektedir.

ALTERNATİF HİZMET – YABANCI DİL İLLÜZYON GÖSTERİLERİ

Talebiniz doğrultusunda, illüzyon gösteri hizmetimiz çeşitli yabancı dillerde sergilenebilmektedir. Yabancı ekol okullar, festivaller veya turistik programlarınız için bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Etkin bir şekilde gösteri hizmeti alabileceğiniz diller: İngilizce, Fransızca ve Japoncadır.

ALTERNATİF HİZMET – TURİZM GÖSTERİLERİ

Özellikle yaz ayları en potansiyel turizm gösteri sezonudur. Turizm misafirleri kimi zaman otellerde, kimi zaman turistik bölgelerde gösterilerce eğlendirilmektedir. Siz de ister oteliniz , ister organizasyonunuz, ister farklı turistik bir ortamınız için gösteri hizmeti talep edebilirsiniz.